Nietypowy projekt jest wystawiany w tej chwili w Pekinie w ramach wystawy Human (Un)limited.
Aroussiak Gabrielian zajmuje się projektowaniem spekulatywnym. Jej prace nie są więc przygotowywane z myślą o masowej produkcji. To raczej forma inspiracji i podnoszenia ważnych obecnie wątków dotyczących świata i jego problemów. Takim projektem właśnie jest Posthuman habitats – kamizelka-ogród, która odżywiając się wydzielinami ludzkiego ciała (potem i moczem) nawadnia, zawieszone wertykalnie uprawy. Pomaga w tym kilkuwarstwowy system, który usuwa szkodliwe lub niepotrzebne substancje i filtruje wodę.

Nietypowa odzież to odpowiedź na obawy wynikające ze zmieniających się warunków klimatycznych, które coraz mocniej wpływają na stan i rodzaj upraw na świecie. Takie nomadyczne, łatwe do przeniesienia pola mogłyby chociaż częściowo pomóc rozwiązać ten problem.
Projekt jest w tej chwili wystawiany w Pekinie na wystawie Human (Un)limited, poświęconej rozważaniom na temat przyszłości człowieka i prezentującej potencjalne rozwiązania, które mogą nam pomóc uchronić się przed katastrofą klimatyczną.

